Сертификати за приключило обучение и дейности

Сертификати за приключило обучение и дейности по НП „Превенция употребата на психоактивни вещества“получиха доброволците от ЕГ „Гео  Милев“

В креативното събитие, организирано от Превантивно – информационния център към Общински съвет по наркотични вещества, се включиха доброволците от IX-ти и X-ти клас на ЕГ „Гео Милев“ гр. Добрич. Събитието бе открито от  Владимир Трендафилов, зам.-  кмет „Хуманитарни дейности“, Председател на ОбСНВ гр. Добрич. В последния ден на месец май гимназисти от различни учебни заведения, разделени на групи, участваха в голям брой забавни спортни игри, викторини и креативни занятия, съчетани с прилагане на умения по изобразително изкуство, много музика, танци и смях, театрални изяви и разбира се много приятни изненади.

В края на събитието гимназистите получиха и своите сертификати за преминати теоретични обучения и практически занимания, свързани с трениране на необходими за прилагане на програмата умения за провеждане на тренинги по теми „От връстници за връстници“.

Участието на ЕГ „Гео Милев“ по НП „Превенция употребата на психоактивни вещества в гимназиален етап“ продължава и през следващата учебна година.

Изготвил прессъобщението: Таня Николова

ДОБРОВОЛЦИ ОТ ЕГ „ГЕО МИЛЕВ“ 

ДОБРОВОЛЦИ ОТ ЕГ „ГЕО МИЛЕВ“ 

И тази година ученици от 10 и 11 клас от ЕГ „Гео Милев“ , доброволци по Национална програма „От връстници за връстници“,  участваха в креативното събитие на Превантивно-информационен център, гр. Добрич. Това бе наградата за усилията, желанието и положения труд...

повече информация

Посещение на РИМ „Археология на Добруджа“

На 28.05.2026 г., учениците от ИУЧ география и икономика -11 клас, посетиха РИМ "Археология на Добруджа" във връзка с темата "Селища" по НП" Образователни маршрути" - Модул 3. Те надградиха знанията си, наблюдавайки с вълнение богатата и интересна експозиция от...

повече информация