Архив успехи 2008/2009

Вече имаме резултати от Националната олимпиада по Химия, които са впечатляващи:
Николета Мирославова Маркова-12в клас е с оценка 6.00, златен медал и е лауреат на състезанието
Останалите първенци
също представили се блестящо са:
Вяра Николова Маразова- 12д клас
Десислава Бинева Василева- 12в клас
Весела Ангелинова Борисова- 12в клас

Резултати от националната олимпиадата по Английски език
Полина Василева- 9 клас- 93т. – 1-во място
Надежда Георгиева- 9 клас- 85т.- 2-ро място
Николай Николов- 92т.
Яна Петрова- 91т.
Гергана Демирева- 85,5т.
Мирослав Стойков- 84т.


Резултати от олимпиадата по Философия
Симона Пламенова Кирилова- 11а клас- 1-во място областен кръг
Лъчезар Виолинов Каменов- 11д клас- 2-ро място областен кръг
Преподавател Мариана Филипова

Допуснати до национална олимпиада
Симона Пламенова Кирилова и Симона Енчева Димитрова
Преподавател Мариана Филипова


Резултати от олимпиадата по Химия
В челните позиции в Областта(от 07.03.2009г.) са участниците ни от 9-ти и 10-ти клас:
Маргарита Бинева Василева- 10в клас- 1-во място
Валерия Емилова Бърданова- 10д клас- 2-ро място
Инна Иванова Братоева- 9д клас- 2-ро място
Преподавател Албена Пащиева

Моника Йорданова Вълчева- 9а клас- 3-то място
Преподавател Златина Веселинова

За Национално състезание след подборен кръг на 26.03.2009г. са класирани следните ученици:
Николета Мирославова Маркова- 12в клас- 1-во място
Ивайло Василев Ганчев- 12д- 2-ро място
Маринела Минчева Кирилова-12г клас
Десислава Бинева Василева- 12в клас
Весела Ангелинова Борисова- 12в клас
Вяра Николова Маразова- 12д клас
Преподавател Албена Пащиева

Боян Минчев Черкезов- 11б клас- 3-то място
Преподавател Галина Чакърова


Резултати от олимпиадата по Български език и Литература
Областните ни първенци по класове са:
Даниела Иванова- 8 клас- 1-во място
Мартина Неделчева- 8 клас- 2-ро място

Преподавател Руска Генчева

Катерина Зафирова- 9г клас- 1-во място
Теодора Стоянова- 9г клас- 1-во място
Венелина Василева- 9г клас- 2-ро място
Преподавател Митка Димитрова

Гергана Желева- 10в клас- 1-во място
Таня Христова- 10а клас- 2-ро място
Свтла Христова- 10в клас- 2-ро място
Преподавател Митка Димитрова

Симона Кирилова-11а клас- 1-во място
Антоний Димитров-11в клас 1-во място
Преподавател Гинка Димова

Допуснати за Национален кръг
Жанета Златева- 12в клас- 1-во място
Милица Дечева- 2-ро място
Мила Хаджиева- 12ж клас- 2-ро място
Преподавател Жанина Шекерлийска



Резултати от олимпиадата по Физика
Областни първенци:
Димитър Ивов Дженков- 11а калс- 1-во място
Атанас Пламенов Панайотов- 11а клас- 2-ро място
Емануил Главчев- 11д клас- 2-ро място
Преподавател Марияна Станчева

Георги Николаев Райков- 2-ро място
Катерина Господинова- 3-то място
ученици от 10 клас с Преподавател Дарина Даскалова

Национално състезание по Физика:
Катерина Сашева Зафирова- 9г клас- 2-ра награда
Димитър Ивов Дженков- 11а клас- 3-а награда


Класирани за Национален кръг са Областните първенци по История:
Веселка Великова Великова- 12в- 1-во място
Слави Ганчев Ганчев- 12а- 4-то място
Славян Станиславов Иванов- 12б- 5-то място
Преподавател Златка Маринова



Резултати от олимпиадата по Английски език
Областен кръг:
8-ми клас:
Николай Антонов Николов- 1-во място
Яна Петрова Петрова- 8д клас- 2-ро място
Мирослав Стойков Стойков- 8г клас- 2-ро място
Гергана Георгиева Демирева- 8г клас- 2-то място
Виктория Георгиева Терзиева- 8г клас- 3-то място
9-ти клас:
Полина Веселинова Василева- 1-во място
Надежда Свиленова Георгиева- 2-ро място
Мартин Ненов Ненов- 3-то място
10-ти клас:
Марио Василев Димитров- 1-во място
Веселина Александрова Стойчева- 2-ро място
Александра Илиева Ангелова- 3-то място
12-ти клас:
Маринела Минчева Кирилова- 1-во място


Национална Олимпиада по Английски език:
Полина Веселинова Василева- 1-во място
Надежда Свиленова Георгиева- 3-то място
Преподавател: Даринка Господинова


Интересът към олимпиадата по немски език беше изключително голям. Очакваме резултатите от подборния кръг за национално участие.

Браво на успешно представилите се ученици!
Успех на предстоящите кръгове на национални олимпиади и състезания!