И тази година ученици от 10 и 11 клас от ЕГ „Гео Милев“ , доброволци по Национална програма „От връстници за връстници“, участваха в креативното събитие на Превантивно-информационен център, гр. Добрич. Това бе наградата за усилията, желанието и положения труд през цялата учебна година. Заедно с младежи от още четири училища, нашите доброволци се впуснаха в отборни битки по пейнтбол. Петъчният ден /29 май 2026 г./ беше наситен със стратегии, обмисляне на ходове, много адреналин и емоции!
Специалистите от Превантивно-информационен център гр. Добрич благодариха на младежите за старанието, отдадеността и желанието им за включване в полезна дейност.
Събитието приключи с връчване на сертификати за участие в обучение по Националната програма за превенция употребата на психоактивно вещества в гимназиален етап „От връстници за връстници“.







