ДОБРОВОЛЦИ ОТ ЕГ „ГЕО МИЛЕВ“ 

И тази година ученици от 10 и 11 клас от ЕГ „Гео Милев“ , доброволци по Национална програма „От връстници за връстници“,  участваха в креативното събитие на Превантивно-информационен център, гр. Добрич. Това бе наградата за усилията, желанието и положения труд през цялата учебна година. Заедно с младежи от още четири училища, нашите доброволци се впуснаха в отборни битки по пейнтбол. Петъчният ден /29 май 2026 г./ беше наситен със стратегии, обмисляне на ходове, много адреналин и емоции!

Специалистите от Превантивно-информационен център гр. Добрич благодариха на младежите за  старанието, отдадеността и желанието им за включване в полезна дейност.

Събитието приключи с връчване на сертификати за участие в обучение по Националната програма за превенция употребата на психоактивно вещества в гимназиален етап „От връстници за връстници“.

Посещение на РИМ „Археология на Добруджа“

На 28.05.2026 г., учениците от ИУЧ география и икономика -11 клас, посетиха РИМ "Археология на Добруджа" във връзка с темата "Селища" по НП" Образователни маршрути" - Модул 3. Те надградиха знанията си, наблюдавайки с вълнение богатата и интересна експозиция от...

повече информация
Ученици ЕГ „Гео Милев“ взеха участие в историческо състезание

Ученици ЕГ „Гео Милев“ взеха участие в историческо състезание

Ученици от 10. А и 10. Б клас взеха участие в увлекателно историческо състезание, което съчета знания и умения от различни учебни предмети. Сред предизвикателствата бяха провеждането на интервю с непознат човек, откриването на най-старото румънско казино от периода,...

повече информация