Уважаеми седмокласници и родители,Уведомяваме Ви, че кандидатстването след 7. клас се осъществява чрез платформата на Министерството на образованието и науката: https://infopriem.mon.bg/, както и на място в определените училища-гнезда за прием на документи.Препоръчваме да се запознаете с подробната информация за кандидатстването тук: Информация за кандидатстване след 7. клас.Желаем на всички успех в кандидатстването и прием в желаното училище и паралелка!
ДОБРОВОЛЦИ ОТ ЕГ „ГЕО МИЛЕВ“
И тази година ученици от 10 и 11 клас от ЕГ „Гео Милев“ , доброволци по Национална програма „От връстници за връстници“, участваха в креативното събитие на Превантивно-информационен център, гр. Добрич. Това бе наградата за усилията, желанието и положения труд...

