Класирани ученици на състезания по Математика за през 2014/2015 учебна година

„Черноризец Храбър” 1.11.2014 г.

1

8 клас:

  • Окан Ахмед Юсню -2 място
  • Михаил Иванов Иванов – 6 място

9 – 10 клас :

  • Мануела Минчева Минчева – 2 място
  • Николета Стефанова Стефанова – 4 място
  • Даниела Дианова Милтиядиева – 6 място

11–12 клас

  • Мутлухан Гюнанов Исаев – 4 място
  • Павел   Петров Лозанов – 5 място
  • Величко Емилов Терзиев – 6 място

„Иван Салабашев” – 6.12.2014

2

8 клас

  • Зорница Гавраилова – 4 място
  • Окан Ахмед Юсню – 5 място
  • Станислав Стоянов – 5 място
  • Виктория Николаева – 5 място

Коледно състезание 19.12.2014

345

  8 клас:

  • Окан Ахмед Юсню – 1 място
  • Григор Божидаров Димитров – 2 място
  • Преслава Валентинова Стоянова – 4 място
  • Денислав Илиянов Калчев -5 място
  • Кирил Иванов Иванов – 6 място

9 клас

  • Мануела Минчев Минчева 2 място
  • Николета Стефанова Стефанова – 3 място
  • Калина Иванова Брашнарова – 4 място
  • Даниела   Дианова   Милтиядиева – 5 място
  • Виолин Ивелинов Филев – 6 място

10 клас         

  • Павел Диянов Петков – 1 място
  • Александър Александров Игнатов – 2 място
  • Силвиян Светославов Мартинов – 3 място
  • Валентина Стоева Стоева – 4 място
  • Ангел Светозаров Узунов – 5 място
  • Владимир Валентинов Иванов – 6 място

11 клас

  • Павел Петров Лозанов – 1 място
  • Елена Георгиев Тонкова – 2 място
  • Величко Емилов Терзиев – 3 място
  • Марина Ивелинова Арнаудова – 4 място
  • Ния Димитрова Митева – 5 място
  • Мутлухан Гюнанов Исаев – 6 място

12 клас

  • Михаела Ивайлова Малинова

  МС„Европейско Кенгуру” – 22.03.2015

6

8 клас

  • Зорница Гавраилова – 3 място
  • Окан Ахмед Юсню – 4 място
  • Златея Георгиева – 5 място
  • Преслава Валентинова Стоянова – 5 място

Великденско състезание-18.04.2015 г.

8 79

8 клас

  • Преслава Валентинова Стоянова – 1 място
  • Денислав Илиянов Калчев – 2 място
  • Григор Божидаров Димитров – 3 място
  • Зорница Христова Гавраилова – 5 място
  • Ангел Руменов Минев – 6 място

  9 клас

  • Мануела Минчева Минева – 2 място
  • Николета Стефанова Стефанова – 3 място

10 клас

  • Александър Александров Игнатов – 1 място
  • Николай Павлинов Любомиров – 2 място
  • Павел Диянов Петков – 3 място
  • Ангел Светозаров Узунов – 4 място
  • Силвиян Светославов Мартинов – 5 място
  • Ненко Светлинов Илиев – 6 място

11 клас

  • Марина Ивелинова Арнаудова – 1 място
  • Мутлухан Гюнанов Исаев – 2 място
  • Елена Георгиева Тонкова – 3 място
  • Ния Димитрова Митева – 5 място

Национално състезание по математика между училища с чуждоезиков профил

11 клас         Мутлухан Гюнанов Исаев – 6 място

Отбор на ЕГ“Гео Милев“ – гр. Добрич за МС в гр. Ловеч

  • Преслава Валентинова Стоянова 8г
  • Тодор Кирилов Тодоров 8а
  • Денислав Илиянов Калчев 8в
  • Мария Добрева Георгиева 9д
  • Йордан Тихомиров Тодоров 9a
  • Калин Красимиров Костадинов 9a
  • Александър Александров Игнатов 10д
  • Павел Диянов Петков 10а
  • Станислав Димитров Иванов   11б
  • Мутлухан Гюнанов Исаев  11в
  • Марина Ивелинова Арнаудова 11г
  • Марина Ивелинова Арнаудова 11г
  • Величко Емилов Терзиев   11д
  • Атанас Ивелинов Атанасов   12а
  • Красена Красенова Давидо12е
  • Александър Йорданов Алексиев  12а

10 11 12

Файл

 

Препоръчваме ви: